Szkoła mistrzów Gas Gas


Oficjalna ekipa, GG Trial
Adam Raga kontynuuje być jednym z kluczowych zawodników w mistrzostawach świata jak i mistrzostwach Hiszpani. Halowe mistrzostwa świata zakończył na trzeciej pozycji, jego głównym rywalem jest Toni Bou i Albert Cabetstany.
James Dabill potwierdził, że jest jednym z najlepiej rokokujących młodych jeźdźców zdobywając 4 miejsce w halowych mistrzostwach świata. Anglik chce kontynuować swój sukces na mistrzostwach świata jak i u siebie w kraju.
Francuz Loris Gubian będzie kontynuował starty by zebrać więcej doświadczenia i jest zdeterminowany do zawodnictwa bardziej zawzięcie niż dotychczas.

Oficjalna ekipa, GG Enduro
Christophe Nambotin, zaraz potym jak wyleczył się po kontuzji, wystartował jako jeden z faworytów w mistrzostwach świata oraz mistrzostwach Hiszpania w enduro, w których to wystąpi w klasie Enduro 3.
Yannick Bossi będzie startował już ostatni sezon w juniorskich mistrzostwach świata, jak i w mistrzostwach Francji w klasie Enduro 2. Jordi Figueras może udowodnić że jest znakomity w mistrzostwach Hiszpani jak i mistrzostwach świata, w których wystąpi w klasie Enduro 2.
Ludivine Puy zapowiada się być wartą uwagi zawodniczką. Bezkonkurencyjna w kategorii kobiet, będzie startować w męskich zawodach Enduro 3 we Francji, i wystartuje jako faworytka w mistrzostwach europy jak i Świata w kategori kobiet.